Wizualizacja 3D, wirtualny spacer po salonie samochodowym | CARMAT Consulting
W naszej ofercie znajdziesz m.in. wizualizacje 3D salonu samochodowego oraz przygotowanie wirtualnego spaceru po nim. Sprawdź też naszą pełną ofertę!
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Wizualizacja salonu samochodowego

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku oferujemy naszym Klientom możliwość wirtualnego spaceru po salonie samochodowym, co znacznie poszerza tradycyjne sposoby dealerstwa aut. Nasze usługi są oferowane na terenie całego kraju! Z przyjemnością stworzymy wizualizację 3D Twojego salonu samochodowego tak, abyś mógł dotrzeć ze swoją ofertą do jeszcze szerszego grona Klientów. Postaw na innowacyjne rozwiązania i ciesz się niezwykłą wizualizacją salonu już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Technologia, w której działamy, wykorzystywana jest przez Naszych partnerów na czterech kanałach:

SOCIAL MEDIA

Integracja z zakładką facebook (salon w 3D/wirtualny salon)

Publikacja panoram 360 jako teaserów salonu (ze względu na unikalność kontentu 360 osąga lepsze zasięgi)

Video Intro, które ukazuje salon w 3D i wzbudza zainteresowanie jako ciekawostka technologiczna

GOOGLE STREET VIEW

Ponad 200 panoram z jednego spaceru

INTEGRACJA ZE STRONĄ

Embedowanie Video, co oznacza, że nasz spacer też może być osadzony na stronie w dowolnej sekcji

SALON 3D

Pozwala na przeniesienie klientów ze spaceru na dedykowane treści jak video, konfigurator czy umówienie jazdy testowej

Nasze narzędzie sprzedażowo marketingowe polega na przeniesieniu salonu samochodowego do sieci poprzez stworzenie interaktywnego wirtualnego spaceru po salonie oraz zbudowanie jego modelu 3D. Naszym celem jest zwiększenie atrakcyjności i innowacyjności dealerstwa, ale również pozyskanie nowych klientów, odpowiadając na oczekiwaniu rynku.

Na specjalne zamówienie dla miłośników motoryzacji tworzymy również modele 3D garażów oraz panoramy wnętrza aut w perspektywie 360 stopni.

Główne kierunki zmian w branży automotive wywołują spekulacje odnośnie przyszłości sieci dealerskich. Badania prowadzone w tym obszarze przewidują nową rolę dla salonów dealerskich (Innovating automotive retail, McKinsey & Company). Skuteczne połączenie tradycyjnych sieci dealerskich z innowacyjnymi formami sprzedaży i obsługi posprzedażowej stanie się w najbliższej przyszłości standardem. (źr.unity.pl)